Web Tabanlı Yangin Tüpü Takip Programı

SAB-YSC

SAB-YSC, Yangın Tüpü,Yangın Dolapları.,Malzemelerin satışı ve satış sonrası hizmetlerin takip edilmesini sağlar. Müşteri ile iletişim sonrası Yangın Tüpü yerleşim raporu ve sözleşmesinin oluşturulmasını kayıt altına alır. Web tabanlı teknolojisi sayesinde internet erişimi olan her cihazdan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşiniz hakkında her bilgiye anında akıllı telefonunuz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bakım zamanı ve dolum zamanı uyarılarını görsel ve e-mail yoluyla iletir. Bakım veya dolum sonrası yangın tüpü test raporu oluşturmanızı sağlar.Yapılan bakım ve dolum hareketlerini müşterilerinize detaylı ekstre olarak göndermenizi kolaylaştırır. Geriye dönük kayıtlarınızı incelemenizi raporlamanızı sağlar.

Denetlemeler sorular artık sorun olmaktan çıkar ve dakikalar içerisinde tüm kayıtlarınıza erişebilirsiniz. Yangın Tüpü için Barkod etiket oluşturma ve yazdırma özelliklerine sahiptir.Ürünlerinizi barkodlayabilir sorgulamalarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Ürünlerinizi dünya standarlarında barkodlayabilirsiniz. Kare barkod uygulaması ile müşterileriniz için ayrıcalık sağlayabilirsiniz. Geliştirilebilir raporları sayesinde işlerinizi takip etmek artık daha kolay olacaktır.

Yerinde servis veya Bakım/Dolum Atölyesi için sadece akıllı telefonunuz (Android) yeterli olacaktır. Akıllı Telefon (Android) kullanarak müşterilerinizde direk işlem yapmanıza olanak sağlar.

Eklenebilir modülleri sayesinde firmanızı daha profesyonel bir seviyeye taşımanıza olanak sağlar. Stoklarınızı yönetebilir işlem geçmişlerini raporlayabilirsiniz.Müşterilerinizin kayıtlarını tutabilrisiniz. Üretici konumundaysanız veya hedefleriniz arasında bulunuyorsa üretim operasyonlarınızı anlık izleyebilir yönetebilirsiniz.Firmanıza özel uyarlama/raporlama taleplerinde bulunabilir ve uygulamanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Online müşteri arayüzü sayesinde müşterileriniz yangın tüplerini raporlayabilir bakım işlemlerini takip edebilir. Yangın tüpü sorgulama standart olarak sunulmuştur.

Uygulamamız sürekli güncellenmektedir.Ücretsiz demo sunumu için bizimle iletişime geçiniz.

Ek Fiyat
Kullanıcı Sayısı 3 (+1) 150 TL + KDV
Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Sevk Adresleri
YSC VE YD Tanımları
Yangın Tüpü Modülü
Yangın Tüpü Hurda Kaydı ve Raporları
Yangın Tüpü İş Planı Raporu
Yangın Tüpü İş Emri Formu
Yangın Tüpü Yerleşim Raporu
Yangın Tüpü Sözleşme
Yangın Tüpü Test Raporu
Yangın Tüpü Barkod 80X40 (QR ve WEB QR)
Yangın Tüpü Barkod 80X60 (QR ve WEB QR)
Yangın Tüpü Barkod 90X130 (QR ve WEB QR)
Yangın Tüpü Servis Kayıtları
Yangın Tüpü Servis Ekstresi Raporları
Bakım / Dolum Uyarıları (Görsel-Email)
Müşteri Bakım / Dolum Uyarıları (Email)
Yangın Dolabı Modülü
Set İçeriği Raporları
Online Müşteri YSC Sorgulama Uygulaması
Canlı Destek Modülü
Kullanıcı Yönetimi
Telefon ve Uzaktan Destek 50 Saat Ücretsiz
Online Eğitim 1 Saat 150 TL + KDV
Yerinde Eğitim - Fiyat Sorunuz
Rapor veya Etiket Tasarımı 1 ADET 150 TL + KDV
Barındırma Ücreti 1 YIL 97$ + KDV
Fiyat 2100TL + KDV

SÖZLEŞME

Yukarıda bulunan paketlerimizi satın aldığınızda aşağıda örnekleri bulunan sözleşmeler kabul edilmiş sayılır. Lütfen satın almak istediğiniz pakete ait sözleşmeyi okuyunuz. (Güncel sözleşme tarihi 01.01.2019) Daha önceki satışlarda uygulanan sözleşmeler yeni versiyona geçiş veya ek modul satınalındığında yeni sözleşmeler yürürürlüğe girecek olup önceki sözleşmeler geçerliliğini yitirecektir.

Kullanıcı Sözleşmesi Gizlilik Politikası


Yıllık Barındırma Ücreti

-Yukarıda bulunan paket satın alındığında 1 Yıllık barındırma ücreti fiyata dahildir. Sonraki yıllarda barındırma güncel ücreti 97$ + KDV dir. Bu ücret senelik olarak değişiklik gösterebilir.


Ek Modüller :
Uygulamanıza eklemek istediğiniz ek modüller için (Ön Muhasebe,CRM,İş Yönetimi vb.) Fiyat Sorunuz.

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1